Заклад дошкільної освіти "Сонечко" с.Скибин
Жашківський район, Черкаська область

МАТЕРІАЛЬНО-ТЕХНІЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЗАКЛАДУ

Засновником закладу дошкільної освіти є Жашківська міська рада Черкаської області. Рік заснування закладу – 1934. Нова типова споруда ЗДО «Сонечко» споруджена в 1985 році. Проте, з 1999 року групу дітей 6-го року життя з короткотривалим перебуванням переведено в Скибинську ЗОШ І-ІІІ ступенів. З 2005 року ЗДО «Сонечко» функціонує в орендованому приміщенні при Скибинському ЗЗСО І-ІІІ ступенів.

Проектна потужність закладу дошкільної освіти складає 48 місць Заклад розрахований на 3 групи. Має земельну ділянку площею 0,2 га.

Територія закладу має огорожу по всьому периметру. На території закладу є один літній дерев’яний павільйон.

На спортивному майданчику знаходяться: три окремі пісочниці з піском для кожної вікової групи; яма з піском для стрибків, фізкультурне обладнання для виконання основних рухів.

Будівля закладу дошкільної освіти знаходиться у належному стані і відповідає санітарно-гігієнічним нормам. Система опалення: спільна із Скибинським ЗЗСО  твердопаливна котельня.

Водопостачання: нецентралізоване, з артезіанської свердловини. Заклад оснащений сучасними фільтрами для води. Вода відповідає вимогам ДОСТУ: по бактеріологічних та хімічних показниках. Холодна проточна вода підведена до харчоблоку, пральні, кабінету медичної сестри та туалетів. Приміщення ЗДО забезпечене гарячою проточною водою від водонагрівача. Додатково встановлено автономні електроводонагрівачі кабінету медичної сестри та спільний зі школою на харчоблоці.

Каналізація – нецентралізована.

Освітлення: природне через вікна та штучне, яке здійснюється енергозберігаючими світлодіодними світильниками. Освітлення приміщень відповідає санітарним вимогам.

Вентиляція – проточно-витяжна. Температурний режим відповідає нормам.

Ігрові та спортивний майданчик, обладнання підтримується у задовільному, безпечному стані. Зелена зона, газони, квітники знаходяться протягом року в охайному стані. Здійснюється вчасний викос трави, обрізка кущів. Працівниками ЗДО постійно проводиться висаджування квітів, кущів на території закладу.

Педагоги ЗДО виважено підходять до підбору та розмаїття іграшок, яке відповідає «Типовому переліку обов'язкового обладнання, навчально-наочних посібників та іграшок в дошкільних навчальних закладах», затвердженого наказом МОН України від 11.09.2002р. №509.

За змістом використання вони зорієнтовані на зону найближчого розвитку дошкільників, що сприяє розвитку їх природних можливостей. Ігрове оточення оптимально наповнене, цілісне, безпечне і комфортне для дітей.

Для проведення занять з музики представлені сучасні технічні засоби навчання: мікрофони, акустична система, у тому числі і нетрадиційні дитячі музичні інструменти. Для задоволення потреб художньо-естетичного нахилу є різні види театру: ляльковий, пальчиковий, тіньовий, настільний.

Медичний кабінет утримується в належному стані і відповідає сучасним вимогам до оформлення. Наявність медикаментів відповідає Переліку лікарських засобів та виробів медичного призначення у медичному кабінеті дошкільного навчального закладу для надання невідкладної медичної допомоги. Наявність оснащення кабінету медичної сестри відповідає Перелік оснащення медичного кабінету дошкільного навчального закладу.

 

У закладі є необхідна кількість інвентаря, який промаркований та використовується за призначенням, постійно поповнюється, оновлюється.

Харчоблок має все необхідне технологічне обладнання для приготування страв. Харчоблок забезпечений холодною та гарячою проточною водою. Встановлено автономний електроводонагрівач. Харчоблок забезпечений 1-ою  електроплитою з духовкою, 1-ою електром'ясорубкою, 2-ма побутовими холодильниками.

 

Приміщення пральні ЗДО складається з двох кімнат: для прання білизни та сушильно-прасувальна кімната. Пральня ЗДО обладнана: 1-ою пральною машиною автомат та 1-ою праскою.

 

Сміттєзбірник знаходиться на території ЗЗСО, який вчасно забирається.

В  закладі  дошкільної освіти є в наявності протипожежний інвентар, пожежний щит, вогнегасники, створена комісія з протипожежної безпеки. Вчасно проводяться інструктажі. Працівники закладу дотримуються Інструкції з охорони життя і здоров’я дітей.

ЗДО забезпечений комп'ютером, підключений до мережі Інтернет.

Систематично ведеться облік майна, списання проводиться згідно з чинним законодавством.

За період літнього періоду 2019-2020 навчального року проведено ряд ремонтних робіт:

1) Капітальний ремонт групи "Ромашка": 

- придбання шпалер, клею, грунтовки (кошти бюджету - 3155,00 грн.);

- поклейка шпалер (спонсорська допомога батьків - 1600,00 грн);

- ремонт стелі: штукатурка, грунтовка, покраска (спонсорська допомога родини Маламури Івана Сергійовича); придбання гіпсової шпаклівки, сатенгіпсу, грунтовки, сітки фасадної (кошти бюджету 1087,00 грн.).

2) Косметичний ремонт у приміщенні ЗДО, харчоблоці, на подвір'ї ЗДО (кошти бюджету 8674,50 грн).

3) Підведення холодної та гарячої води, встановлення каналізації у кабінет медичної сестри:

- придбання водонагрівача, рукомийника, каналізаційних та металопластикових труб і всіх супутніх матеріалів (кошти бюджету 7480,00 грн.);

- оббивка стін дерев'яною вагонкою і придбання всіх супутніх матеріалів (спонсорська допомога у сумі 2000,00 грн. Залєвський Юрій Миколайович);

- оплата праці за встановлення водонагрівача, підведення холодної та гарячої води, встановлення каналізації у кабінет медичної сестри (спонсорська допомога батьків - 1600,00 грн).

Погода

Логін: *

Пароль: *