Заклад дошкільної освіти "Сонечко" с.Скибин
Жашківський район, Черкаська область

МОНІТОРИНГ ЯКОСТІ ОСВІТИ

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 14.12.2011 №1283 «Про затвердження Порядку проведення моніторингу якості освіти», регіональної моделі моніторингу якості дошкільної освіти у дошкільному закладі проведено моніторинг якості освіти. Упровадження моніторингових досліджень у діяльності ЗДО дозволяє результативно організувати та здійснювати освітній процес, стимулює особистісний розвиток дітей та творче зростання педагогів, дозволяє ефективно розподіляти ресурси закладу, впливає на підвищення його соціального статусу.

В жовтні 2019 року згідно річного плану роботи була проведена комплексна перевірка дітей "Стану роботи ЗДО з формування логіко-математичної компетентності дітей дошкільного віку згідно програми "Дитина" розділу "Дитина в сенсорно-пізнавальному просторі" в усіх дошкільних різновікових групах". Результати перевірки викладені в Довідці №1 від 25.10.2019 року.

Згідно результатів перевірки стан роботи ЗДО з формування логіко-математичної компетентності дітей дошкільного віку згідно програми "Дитина" розділу "Дитина в сенсорно-пізнавальному просторі" в усіх дошкільних різновікових групах вважати задовільним.

У листолпаді 2019 року згідно річного плану роботи було проведено тематичний контроль "Стан роботи ЗДО по організації гурткової роботи в двох різновікових молодшо-середній та середньо-старшій групах". Результати перевірки викладені в Довідці №2 від 25.11.2019 року.

Згідно результатів перевірки стан роботи ЗДО по організації гурткової роботи в двох різновікових молодшо-середній та середньо-старшій групах виконується на задовільному рівні.

У лютому 2020 року згідно річного плану роботи було проведено тематичний контроль "Стан роботи ЗДО з організації театралізовної діяльності в усіх різновікових групах". Результати перевірки викладені в Довідці №3 від 17.02.2020 року.

Згідно результатів перевірки стан роботи ЗДО з розвитку театралізації, організації і проведенню театралізованих заходів приділяється належна увага, освітній процес перебуває на задовільному рівні.

В зв’язку з поширенням коронавірусу на території України та відповідно до Листа МОН України від 11.03.2020 № 1/9-154 "Щодо запровадження карантину для усіх типів закладів освіти" тимчасово було призупинено роботу для відвідування закладу дітьми на період з 13 березня 2020 року до  02.06.2020 р., а тому не проведено узагальнені результати засвоєння програми "Дитина" старшими дошкільниками, дітьми шостого року життя.

Узагальнені результати педагогічного моніторингового обстеження дітей всіх вікових груп показали рівень знань, умінь, навичок дітей відповідно до програми «Дитина»:

Погода

Логін: *

Пароль: *