Заклад дошкільної освіти "Сонечко" с.Скибин
Жашківський район, Черкаська область

Історія закладу

Заклад дошкільної освіти (ясла – садок)  

« С О Н Е Ч К О » 

с.Скибин Жашківської міської ради Черкаської області

Засновником закладу дошкільної освіти є Жашківська міська рада Черкаської області. Рік заснування закладу – 1934. Нова типова споруда ЗДО «Сонечко» споруджена в 1985 році. Проте, з 1999 року групу дітей 6-го року життя з короткотривалим перебуванням переведено в Скибинську ЗОШ І-ІІІ ступенів. З 2005 року ЗДО «Сонечко» функціонує в орендованому приміщенні при Скибинській школі.

Проектна потужність дошкільного навчального закладу 48 місць. Має земельну ділянку площею 0,2 га.

На даний момент в закладі працює 3 різновікові групи. Кількість вихованців – 47.

ЗДО «Сонечко» працює з 8.00 до 17.00 за п'ятиденним робочим тижнем, з 9 - годинним перебуванням. В дошкільному закладі приміщення типове, одноповерхове. Технічний стан будинку знаходиться в задовільному стані.

У закладі працює 4 вихователі, а також такі спеціалісти як: музичний керівник, практичний психолог, інструктор з фізичного виховання. Колектив створює  у  закладі домашню атмосферу, де комфортно,  затишно і безпечно.

Заклад дошкільної освіти працює за профільним напрямком «Комунікативно–мовленнєвий розвиток дошкільника».

В мікрометодкабінетах груп є достатня кількість матеріалів для проведення освітньої роботи з дітьми різних вікових груп, дидактичні матеріали щодо розвитку пізнавальної активності вихованців, які вихователі широко використовують   в  повсякденній роботі.

Педагогічні працівники щорічно беруть участь в обласних інтернет–конференціях, семінарах, Всеукраїнських педагогічних читаннях з проблеми «Олександр Захаренко у діалозі з сьогоденням».

На належному рівні здійснюється інформаційне забезпечення роботи з батьками. Батьки беруть активну участь у освітньому процесі (свята, розваги, конкурси).

В  дошкільному закладі функціонує  батьківський  комітет, який надає допомогу у оновленні матеріально-технічної бази, проведенні ремонтів та забезпеченні дітей матеріалами для продуктивної роботи.

На території ЗДО «Сонечко» розміщено майданчики з ігровими спорудами та павільйон, спортивний майданчик зі спортивним обладнанням, заклад обладнано кінезорефлексотерапевтичною доріжкою для фізичного розвитку дітей.

Заклад дошкільної освіти має сучасне предметно-ігрове розвиваюче середовище, яке створює сприятливі умови для розвитку, виховання та навчання дітей у процесі їх самостійної діяльності.

Спільними зусиллями педагогів школи та закладу дошкільної освіти проводяться заходи, що сприяють позитивній адаптації старших дошкільнят до школи.

Інтегроване заняття «Т.Г.Шевченко – видатний український поет»

Заняття з пізнавального розвитку «Українські звичаї та побут»

Інтегроване заняття «Найгарніша мама» (за твором В.О.Сухомлинського)

Інтегроване заняття «Україна - моя Батьківщина»

Вся робота колективу спрямована на збереження життя та здоров’я дитини та передбачає повноцінний гармонійний розвиток особистості дитини, реалізацію фізичного, соціально-морального, емоційного, художнього, креативного та пізнавального потенціалу дошкільнят. Для цього в садочку створені всі необхідні умови.

Головне правило педагогів – любити дітей, зберігати доброзичливість один до одного, вміння спокійно вирішувати будь-яку ситуацію, створювати комфортні умови для перебування дітей у закладі дошкільної освіти.


 

Погода

Логін: *

Пароль: *